Kampanie telesprzedażowe, telesprzedaż

Jednym z najnowocześniejszych, a zarazem wyjątkowo skutecznych form sprzedaży są prowadzone przez Contact Center kampanie telesprzedażowe. W ramach telesprzedaży Contact Center oferuje swoim Klientom kompleksowe rozpoznanie rynku, precyzyjny plan kampanii oraz bardzo dobre rezultaty. Telesprzedaż pozwala firmom na bezpośrednie dotarcie do szerokiego grona odbiorców, wykorzystując nowoczesne, zaawansowane technologie. Nasi Klienci uzyskują kompleksową opiekę na każdym etapie kampanii telesprzedażowych, konsultantów o wysokich kwalifikacjach oraz najnowocześniejsze rozwiązania telemarketingowe. Konsultanci w trakcie realizowanej kampanii dokonują prezentacji firmy oraz szczegółów jej oferty przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych mediów, starannie dopasowanych do profilu branży, produktu lub usługi.

Najnowocześniejsze technologie wsparcia telesprzedaży

Celem uzyskania najlepszych wyników wykorzystywane są różne narzędzia marketingu bezpośredniego (np.: SMS, e-mailing, IVR). Jedynie kompleksowe działania są bowiem w stanie doprowadzić do realizacji założonych planów kampanii telesprzedażowej. Wykorzystujemy zróżnicowane technologie, aby dotrzeć w jak największym stopniu do grupy docelowej i osiągnąć najlepsze wyniki. System umożliwia szybkie i skuteczne telefoniczne wyselekcjonowanie potencjalnego odbiorcy oferowanej usługi lub produktu oraz przyjęcie zamówienia i dokonanie sprzedaży. Pracownicy Contact Center traktują każdy projekt realizowany dla klienta w sposób indywidualny, z najwyższą starannością i zaangażowaniem dbając o wspólny sukces. Takie zindywidualizowane podejście pozwala nam stawiać ofertę telesprzedaży Contact Center wśród najbardziej skutecznych form dotarcia do odbiorcy.

Wyspecjalizowana kadra gwarancją skutecznych kampanii telesprzedażowych

Systematyczne, specjalistyczne szkolenia ułatwiają wykwalifikowanym konsultantom realizowanie sprzedaży oraz prowadzenie skutecznych negocjacji, pod opieką doświadczonych trenerów. Współpraca z Contact Center w ramach kampanii telesprzedażowych to gwarancja dotarcia do precyzyjnie wyselekcjonowanego odbiorcy oraz pewność najwyższych kwalifikacji sprzedażowych. Współczesne społeczeństwo żyje w ciągłym biegu, dlatego też tak ważne jest dodatkowe wsparcie każdej kampanii telesprzedażowej alternatywnymi kanałami dotarcia do Klienta. W ramach telesprzedaży oferujemy najnowocześniejsze formy dodatkowego wsparcia kampanii, w postaci dodatkowych kanałów przesyłania informacji sprzedażowych, jak SMS, MMS, e-mail czy chat, co umożliwia zwiększenie skuteczności dotarcia do zainteresowanego odbiorcy. Telesprzedaż z Contact Center to najwyższa jakość i gwarancja skuteczności.

Indywidualny plan i realizacja każdej kampanii telesprzedażowej

Nasze działania w zakresie telesprzedaży charakteryzują się indywidualnym podejściem oraz precyzyjnymi analizami potencjału rynku. Kampanie telesprzedażowe prowadzimy z wykorzystaniem szeregu nowoczesnych narzędzi, co pozwala nam dostosować każdą kampanię do wymogów i oczekiwań Klientów. Indywidualne podejście, zaangażowanie oraz szeroki wachlarz możliwości naszego zespołu gwarantuje dostarczenie optymalnego rozwiązania przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Kampanie telesprzedażowe to najlepszy, wysoce efektywny sposób na dotarcie do finalnego Klienta oraz nawiązanie i podtrzymywaniu pozytywnych relacji. Na każdym etapie realizowanego projektu klient ma dostęp do aktualnych rezultatów działań Contact Center oraz nagrań prowadzonych przez konsultantów rozmów telefonicznych. Każdy Klient Contact Center traktowany jest na zasadach współpracy partnerskiej. Stawiamy na transparentność i czytelność działań oraz precyzyjne raportowanie. Kampanie telesprzedażowe prowadzone z Contact Center to pewność dotarcia do właściwego odbiorcy, trafnego przekazu, wysokiego poziomu sprzedaży i dokładności w raportowaniu.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa procesów telesprzedaży

Stosowane technologie i wdrożone, kontrolowane standardy gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa systemów i przetwarzanych danych. Kampanie telesprzedażowe prowadzone przez Contact Center to pewność doskonałych rezultatów i najwyższego poziomu obsługi. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu marketingu, reklamy, sprzedaży oraz PR, którzy wspólnie z wykwalifikowanymi konsultantami działają dla Państwa usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania telesprzedażowe dla Państwa przedsiębiorstwa.

Zmień język