Generowanie leadów sprzedażowych: kampanie Lead Generation

Celem większości przedsiębiorców jest dotarcie z ofertą do jak największej ilości potencjalnych klientów czy firm. W praktyce jednak jest to wymagające zadanie – jak pozyskiwać ciągle nowe kontakty i zwiększać tym samym grono klientów? Kiedy pomysły na tradycyjną reklamę lub marketing szeptany wyczerpują się, wówczas z pomocą przychodzą m.in. kampanie lead generation. Jest to efektywna metoda zwiększania bazy klientów, którą przeprowadzamy na życzenie średnich i dużych przedsiębiorstw, zorientowanych na nieustanny rozwój.

Prowadzenie tego typu kampanii generujących nowe leady jest możliwe dzięki naszemu rozbudowanemu zapleczu technologicznemu, nowoczesnym narzędziom oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które nieustannie wdrażamy tak, aby nasi Klienci mieli dostęp do usługi zapewniającej najlepsze efekty. Obsługą naszych kampanii i generowaniem leadów sprzedażowych zajmuje się profesjonalny i wykwalifikowany zespół, który dzięki nieustannemu aktualizowaniu swojej wiedzy, posiada pełne przygotowanie do podejmowania tego typu działań.

dział pozyskiwania leadów sprzedażowych w call center

Generowanie leadów – skuteczna kampania

Czym są kampanie pozyskiwania leadów sprzedażowych. Wielu naszych Klientów nie spotkało się nigdy z określeniem „lead’u”, dlatego należy pokrótce omówić, czym on w ogóle jest i jak możemy go wykorzystać po to, aby przedsiębiorstwo na tym skorzystało. Lead to, najprościej rzecz ujmując, każda potencjalnie zainteresowana usługą czy produktem osoba bądź firma. Generowanie ich to zaś zdobywanie tego typu kontaktów, które można następnie wykorzystać w celu zwiększenia bazy odbiorców czy użytkowników.

Co ważne, kampanie lead generation zorientowane są na grupy docelowe, które faktycznie wykazują zainteresowanie ofertą danego przedsiębiorstwa. Oznacza to, że generowanie potencjalnych kontaktów sprzedażowych może przynieść w krótkim czasie realne i wymierne korzyści w postaci zauważalnie lepszych wyników sprzedaży. W trakcie prowadzenia kampanii polegających na generowaniu jak największej i jak najbardziej wartościowej bazy nowych kontaktów wykorzystujemy kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, co pozwala na skuteczne rozbudowywanie bazy leadów.

Generowanie leadów sprzedażowych

Przed rozpoczęciem każdej kampanii staramy się zebrać jak najwięcej szczegółowych informacji na temat grupy docelowej firmy. Pozwala nam to spersonalizować działania i pozyskać bardziej precyzyjne dane i kontakty o potencjalnych klientach. Podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy pragną aby pozyskane kontakty były wartościowe i procentowały w przyszłości np. nowymi zamówieniami czy współpracą handlową. Generowanie leadów sprzedażowych i przekazywanie ich Klientom pozwalają nam przyczyniać się do wzrostów sprzedaży i towarzyszyć firmom w momentach ich dynamicznego wzrostu.

Skuteczne kampanie lead generation i więcej

Zobacz efekty – realnie wyższa sprzedaż dzięki efektywnemu outsourcingowi i generowaniu nowych kontaktów. Naszym obecnym oraz przyszłym Klientom przypominamy jednocześnie, że równolegle, oprócz prowadzenia kampanii lead generatiom, oferujemy także szeroki wachlarz usług outsourcingowych wspierających marketing, badania i obsługę klienta w firmie. Na życzenie Klientów zajmiemy się sprawami administracyjnymi oraz porządkowaniem dokumentacji w ramach back office. Troszcząc się o Państwa potrzeby oferujemy także korzystanie z naszych call center, gdzie obsłużyliśmy już miliony telefonicznych rozmów. Skontaktuj się z nami i zwiększaj sprzedaż Nasza skuteczność poparta jest ponad 20-letnim doświadczeniem. Wśród naszych licznych klientów, korzystających z usługi generation lead oraz wielu innych, są średni oraz duzi przedsiębiorcy, zorientowani na wyniki sprzedażowe oraz optymalizację zarządzania firmą. Zachęcamy do kontaktu.

Zmień język