Bazy danych klientów

pracownik telefonicznego back office

Realizując przy użyciu naszych konsultantów projekty marketingowe, sprzedażowe, lub badawcze możesz skorzystać w ramach oferty z z różnorodnych baz danych.. Oferujemy biznesowe bazy danych oraz bazy danych klientów indywidualnych. Usługa ta pozwala na realizowanie kampanii, które wymagają wyszukania i wyselekcjonowania potencjalnych klientów.

Usługa udostępniania baz danych, w ramach realizowanych kampanii markeitngowych, polega na wyszukaniu potencjalnych klientów wśród różnorodnych baz biznesowych lub dostępnych na rynku baz osób indywidualnych, a następnie licencyjnym użyczeniu wybranych danych zamawiającemu.

Dane mogą być udostępniane do jedno- lub wielokrotnego wykorzystania, w celu realizacji działań z zakresu marketingu bezpośredniego lub uzupełniania i aktualizacji posiadanych zbiorów.

Zakres usługi

Zakres udostępnianych danych i możliwe kryteria selekcji

  • Bazy danych firm i instytucji (B2B) np.: nazwa firmy, adres, telefon branża, przychody, zatrudnienie, faks, e-mail, adres www, kod EKD, NIP, REGON, nazwisko osoby decyzyjnej w firmie, godziny otwarcia, rok powstania.
  • Bazy osób indywidualnych (B2C) np.: imię i nazwisko, adres, telefon, wiek, wykształcenie, dochody, liczba dzieci, zwyczaje zakupowe, posiadanie samochodu.

Gwarancje jakości

  • Zapewniamy gwarancję poprawności i legalności udostępnianych danych.
  • W przypadku niezgodności lub nieaktualności przekazanych danych nieodpłatnie przekazujemy nowe rekordy lub zwracamy wartość wadliwych danych.

Korzyści dla klientów

  • atrakcyjne stawki cenowe i rozliczanie za każdy udostępniony rekord
  • wysoka skuteczność kampanii sprzedażowych dzięki gwarancji aktualności udostępnianych danych
  • możliwość precyzyjnego sprofilowania grupy docelowej przy użyciu licznych kryteriów wyszukiwania i selekcji danych
  • oszczędność czasu – wiele baz w jednym miejscu
  • profesjonalne doradztwo ze strony naszych ekspertów przy wyborze bazy i planowaniu działań telesprzedażowych
  • dodatkowe rabaty przy realizacji działań marketingowych poprzez Contact Center

Rozbudowane i różnorodne biznesowe bazy danych

Dbamy o to, żeby dostarczona w ramach realizowanego projektu baza kontaktów biznesowych posiadała dobrej jakości rekordy, a dzięki dbałości o różnorodność, oferujemy dostęp do wielu podmiotów, które można selekcjonować oraz dobierać pod konkretny projekt. Odpowiednia baza danych b2b to szansa dotarcia do jeszcze większej liczby klientów, dzięki którym można z powodzeniem realizować zaplanowane działania. Biznesowa baza danych, którą proponujemy naszym klientom udostępniana jest w ramach realizowanego wraz z Contact Center projektu.

Zróżnicowane i rozbudowane bazy klientów do kupienia

Oferowane w ramach realizowanych z Contact Center projektów bazy danych to możliwość wyboru odpowiednich podmiotów wedle wyznaczonych kryteriów, co pozwala na dokładny dobór osób, firm czy instytucji, pasujących do konkretnego celu. Nasi klienci mogą skorzystać z szeregu dodatkowych korzyści, jakie związane są ze współpracą z nasza firmą. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy selekcji i wyborze baz danych oraz przy kolejnych działaniach wykorzystując nasze bazy danych.
Baza klientów indywidualnych oraz baza klientów biznesowych, dostępna w ramach współpracy z Contact Center to możliwość dotarcia do szerokiego grona osób. Jest to szansa na zaplanowanie odpowiednich działań marketingowych czy sprzedażowych. Bazy klientów na sprzedaż w ramach działań Contact Center, znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na skuteczne działania zarówno sprzedażowe, jak i marketingowe. Dzięki temu, wszystkie oparte o nie projekty mają większą skuteczność trafiania do grup docelowych i realizacji postawionych przed nimi celów.

Baza danych b2b – najlepsza inwestycja

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na szereg korzyści. Oferujemy konkurencyjny cennik oraz rabaty przy współpracy z Contact Center, dzięki czemu inwestycja w biznesowe bazy danych będzie wydatkiem, który przełoży się na realne profity. Gwarantujemy także aktualność informacji i w przypadku ewentualnych nieścisłości, dokonujemy odpowiednich korekt lub zmian. Zadowoleni klienci, którzy korzystają z naszych usług doceniają wygodę oraz oszczędność czasu, które wynikają z pracy na bazach danych pochodzących z jednego, pewnego źródła. Najważniejsze jednak są wymiernesukcesy kampanii, które opierają się na naszych danych. Skuteczne, ponieważ idealnie trafiające do osób zainteresowanych danego rodzaju produktem, lub usługą.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę, metodami pracy oraz kryteriami selekcji. Udane projekty, które realizowano na dostarczonych przez Contact Center bazach danych, są najlepszym świadectwem przemawiającym za korzystaniu z nich w swoich działaniach marketingowych, sprzedażowych i badawczych.

Zmień język